معرفی برترین و معتبرترین بازی‌های درآمدزای تلگرامی

ایردراپ‌ها یا همان بازی‌های تلگرامی درآمدزا در واقع بخشی از ارزهای دیجیتالی هستند که قبل از ورود به صرافی‌ها و شروع تجارت، به صورت رایگان در اختیار مردم عادی قرار می‌گیرند تا هم عده‌ای با آن‌ها آشنا شوند، بین مردم گسترش پیدا کنند و هم به نوعی ارزش آن‌ها بالا برود.

مگر می‌شود با بازی کردن به ما پول بدهند؟

درک این قضیه برای بعضی‌ها مشکل است اما با این توضیح، واضح است که گرفتن چند ارز دیجیتال در ازای تبلیغ آن کاملا منطقی است. در واقع یک ارز دیجیتال اگر به خودی خود بدون دادن توکن رایگان به مردم، بخواهد کار خود را شروع کند، مسیر بسیار سختی را پیش روی خود دارد. اما همه‌ی ارزهای دیجیتال و تیم‌های پشتیبان آن‌ها، با برنامه‌ریزی، بخشی از این ارزها را در قالب بازی‌های ساده‌ای به صورت رایگان در اختیار کاربران اینترنت قرار می‌دهند. کاربران نیز با گسترش این بازی‌ها بین دوستان خود، این ارزها را به خوبی بین مردم تبلیغ می‌کنند. دستمزد این تبلیغ نیز مقداری از همین ارز دیجیتال است.

ایردراپ‌های تلگرامی

یک دسته از محبوب‌ترین ایردراپ‌ها یا بازی‌های درآمدزای کریپتویی، ایردارپ‌ها یا همان بازی‌های تلگرامی هستند. در این مقاله قصد داریم یک لیست کامل و به روز، از با ارزش‌ترین، معروف‌ترین، معتبرترین و … ایردارپ‌های تلگرامی را با شما به اشتراک بگذاریم.

دقت کنید که این مطلب با توجه به ایردراپ‌های روز دنیا دائما در حال به روزرسانی است.

مراقب باشید

لازم به ذکر است که لینک‌های تقلبی و اسکم هم در اینترنت زیاد شده. ما به شما تضمین می‌دهیم که لینک‌های موجود در این مطلب، همه لینک‌های اصلی و معتبر هستند.

در جدول زیر آنهایی که دارای تیک آبی تلگرام هستند یا از شهرت بیشتری برخوردار هستند را در بالای لیست قرار دادیم تا شما هم آن‌ها را در اولویت قرار بدهید. در نظر داشته باشید که این یک مقاله در حال به‌روزرسانی است و هر چند وقت یک بار باید به این مطلب سر بزنید، چون ممکن است بعضی از بازی‌ها خیلی ترند بشوند و یا تیک آبی بگیرند و یا لیست شدن آنها نزدیک‌تر باشد و ما آنها را به بالای لیست بیاوریم.

تیک آبی تلگرام داشتن هر بازی به این معنی است که این بازی توسط تلگرام تایید شده و دارای اعتبار بالایی است.

برای ورود به هر بازی، باید این صفحه را با گوشی خود وارد شده باشید و سپس در حالی که تلگرام روی گوشی شما نصب شده باشد و نیز شرایط اجرای تلگرام را داشته باشید، روی هر کدام از نام بازی‌ها کلیک کنید و وارد شوید.

بازی‌های ضربه‌ای(فقط باید به نوعی روی صفحه ضربه بزنید)بازی‌های ماینینگ(فقط چند ساعت یک بار سر بزنید و برداشت کنید)بازی‌های دارای گیم‌پلی(باید یک سری بازی‌های خاص انجام بدهید)
Hamster Kombatتیک آبی تلگرام2Blumتیک آبی تلگرام2Catizenتیک آبی تلگرام2
TapSwapتیک آبی تلگرام2Gameeتیک آبی تلگرام2Bcoin 2048تیک آبی تلگرام2
CEX.IOتیک آبی تلگرام2PocketFiChick coop
MemeFi Coinتیک آبی تلگرام2Cyber FinanceBird Ton
Wormfare Slapتیک آبی تلگرام2vertusCITY Holder
Topcoinتیک آبی تلگرام2Time FarmCat Gold Miner
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *